KODĖL VERTA RINKTIS LAIKINĄJĮ ĮDARBINIMĄ?

Darbuotojų nuoma (laikinasis įdarbinimas) – visame pasaulyje populiarus įdarbinimo būdas. Atlikę užduotis vienoje įmonėje, nuomojami darbuotojai gali vykdyti naujus projektus kitose įmonėse. Tai garantuoja geriausią atlyginimą ir įvairiapusę darbo patirtį.

VIENA DARBO SUTARTIS, AIŠKIOS DARBO SĄLYGOS

Tiek ilgalaikiam, tiek ir laikinam darbui nuomojami darbuotojai dirba mūsų partnerių bei klientų įmonėse, tačiau mes esame vienintelis šių darbuotojų darbdavys, tad darbo sutartis pasirašoma tik su mumis.

Laikinasis įdarbinimas taip pat yra puiki galimybė neįkainojamos patirties įgyti profesinę karjerą pradedantiems jauniems darbuotojams ar darbą rasti dėl įvairių priežasčių pilnu etatu dirbti negalintiems žmonėms.

NUOLATINIS DARBO KRŪVIS

Mūsų partneriai, kuriems teikiamos personalo nuomos paslaugos, yra stabilios ir patikimos įmonės, todėl darbuotojams galime garantuoti nuolatinį darbo krūvį. Esant poreikiui, nuomojami darbuotojai gali lengvai pereiti iš vienos įmonės į kitą.

NAUJI DARBO ĮGŪDŽIAI

Monotoniškas darbas neleidžia išmokti nieko naujo, o nenaudojamos žinios prarandamos. Personalo nuoma suteikia galimybę dažniau keisti darbo aplinką, įgyti naujų žinių bei įgūdžių, dirbti dinamiškoje aplinkoje.

SOCIALINIŲ ĮGŪDŽIŲ VYSTYMAS

Keisdami darbo aplinką, nuomojami darbuotojai tobulėja, gerina savo socialinius įgūdžius, plečia kolegų ratą. Geresni socialiniai įgūdžiai leidžia lengviau prisitaikyti, didina pasitikėjimą savimi ir lavina komunikacinius įgūdžius. Dirbant užsienyje lavinama užsienio kalba.

KODĖL VERTA RINKTIS BŪTENT MUS?

Užsiimame darbuotojų nuoma tiek Lietuvoje, tiek ir visoje Europoje. Įvertinę jūsų gebėjimus, mūsų komandos specialistai Jums pasiūlys geriausiai jūsų poreikius atitinkančius darbo pasiūlymus įvairiausiose Europos šalyse: Vokietijoje, Olandijoje, Danijoje, Suomijoje, Švedijoje, Lietuvoje ir pan. Mes atsakingai rūpinamės savo darbuotojais ir įdarbiname pas patikimus darbdavius.

Darbuotojų nuoma  arba laikinasis įdarbinimas– darbdaviams ypač patogus žmogiškųjų išteklių valdymo būdas. Personalo atrankos ir darbuotojų nuomos paslaugos plačiai naudojamos Europoje ir Lietuvoje.

Kokių specialybių darbuotojus siūlome?

Nuomojame ir įvairių sričių profesionalus, ir nekvalifikuotus darbuotojus. Šiuo metu mūsų duomenų bazėje yra atrinkti ir užregistruoti šie profesionalai: elektrikai, suvirintojai, statybininkai- darbų vadovai, staliai. Galime pasiūlyti ir nekvalifikuotus darbininkus – sandėlininkus, pagalbinius darbininkus, valytojus ir pan.

Kiek laiko trunka darbuotojų paieška?

Jeigu pageidaujamos specialybės darbuotojas jau yra mūsų duomenų bazėje – jis gali pradėti dirbti užsakovui nedelsiant. Jeigu pageidaujamo darbuotojo duomenų bazėje nėra, arba jam keliami ypatingi reikalavimai darbuotojo paieška gali užtrukti nuo 1 iki 4 sav.

KADA REKOMENDUOJAME RINKTIS PERSONALO NUOMĄ?

  • Esant skubiam darbo jėgos poreikiui
  • Įmonės darbo efektyvumui palaikyti
  • Dvejojant dėl darbo vietos naudingumo
  • Esant specializuotų įgūdžių poreikiui

Jei pageidaujate gauti išsamesnę informaciją – susisiekite su mumis. Tikimės, kad galėsime pasiūlyti aukštos kvalifikacijos darbuotojus Jūsų pageidaujamoms pozicijoms.